Adres PL 34-745 Spytkowice 595 A, woj. Małopolskie

skontaktuj się z nami
telefonicznie:

+48 501 389 167 +48 512 178 230

Galeria


Dysponujemy nie tylko wieloletnim doświadczeniem w branży, ale też doskonale wyposażonym zapleczem technicznym. Dzięki temu możemy zaproponować pantofle w rozmaitych wariantach. Damskie, męskie, dziecięce, ocieplane i zwykłe - w ofercie producenta dostępne sš liczne modele. Solidne wykonanie idzie w parze z atrakcyjnym wzornictwem, dzięki czemu stanowią najlepszy wybór, jeśli chodzi o obuwie domowe. Można je zamówić w ilości hurtowej i wzbogacić nimi asortyment swojej działalności.

Jako polski producent pantofli nie tylko zapewniamy wyjštkowo zróżnicowany wybór wzorów. Dbamy również o nieustanne poszerzanie oferty o nowe modele. Przykładamy dużą wagę także do jakości naszych wyrobów, by były jak najwygodniejsze i najtrwalsze.

Odwiedzając galerię na naszej stronie, można przekonać się, jak wyglśda nasza siedziba, w której wytwarzamy stylowe i wygodne obuwie domowe dla każdego. W przypadku zainteresowania ofertą producenta pantofli uprzejmie prosimy o kontakt poprzez e-mail, telefon lub specjalny formularz.

główne cechy naszej firmy

Firma

17 LAT

nieprzerwanie działamy w branży

Transport

Produkty

wyrabiane w Polsce

Przewozy

Wzornictwo

i wysoka jakość

Niezawodność

Hurtowe

zamówienia

masz pytania? zapraszamy do kontaktu!

lub zadzwoŃ do nas +48 501 389 167 lub +48 512 178 230