Adres PL 34-745 Spytkowice 595 A, woj. Małopolskie

skontaktuj się z nami
telefonicznie:

+48 501 389 167 +48 512 178 230

O firmie


Jako że funkcjonujemy w branży już od ponad 20 lat jesteśmy w stanie zaproponować niezwykle szeroki wybór wysokiej jakości obuwia. Wykonujemy pantofle męskie, damskie i dziecięce w wielu gustownych wariantach, dzięki czemu można wybrać najbardziej stylowe kapcie domowe i wzbogacić nimi swoją ofertę. Wyroby marki Pawlikowski cechują się nie tylko gustownym wyglądem, ale posiadają też wiele innych zalet, dzięki czemu nasza firma to świetny wybór, jeśli chodzi o obuwie domowe.

Kapcie męskie, damskie i dziecięce Pawlikowski

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałemu poszerzaniu oferty posiadamy bogaty asortyment wzorów pantofli. Można wybrać modele góralskie, z ociepleniem, zakryte, odkryte i wiele innych. Jest to zasługa naszej misji polegającej na nieustannym rozwoju i śledzeniu trendów połączonym z zamiłowaniem do klasycznych wzorów i designach. Dzięki temu nasze pantofle są niezwykle uniwersalne i każdemu przypadną do gustu. Modele damskie, męskie i dziecięce wykonujemy w standardowych rozmiarach dla danego wariantu.

Wyroby marki Pawlikowski wyróżnia nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też bardzo solidne wykonanie. Dążymy bowiem do zapewnienia użytkownikom jak najwyższego poziomu komfortu, dlatego też każdy szczegół konstrukcji kapci domowych jest starannie dobrany i przemyślany. Dzięki temu wytwarzane przez naszą firmę pantofle są niezwykle wygodne i jednocześnie wytrzymałe.

Pawlikowski – oferta kapci

Dbamy o to, aby każdy hurtownik znalazł w naszej ofercie najlepsze modele obuwia domowego damskiego, męskiego i dziecięcego oraz mógł wzbogacić nimi swój asortyment. Stawiamy na wysoką jakość pantofli połączoną z ich atrakcyjnym wzornictwem, aby zapewnić pełne zadowolenie z dokonanego wyboru.

Doświadczenie, nieustanny rozwój i poszerzanie oferty o nowe gustowne modele kapci to główne zalety marki Pawlikowski. Dzięki temu nasze obuwie domowe sprawdzi się dla każdej grupy wiekowej. Zapraszamy więc do poznania pełnego asortymentu i składania zamówień hurtowych na damskie, męskie i dziecięce modele produkowane w Polsce.

główne cechy naszej firmy

Firma

17 LAT

nieprzerwanie działamy w branży

Transport

Produkty

wyrabiane w Polsce

Przewozy

Wzornictwo

i wysoka jakość

Niezawodność

Hurtowe

zamówienia

masz pytania? zapraszamy do kontaktu!

lub zadzwoŃ do nas +48 501 389 167 lub +48 512 178 230