Adres PL 34-745 Spytkowice 595 A, woj. Małopolskie

skontaktuj się z nami
telefonicznie:

+48 501 389 167 +48 512 178 230

Pantofle męskie


Stopy powinno się traktować ze szczególną troską, ponieważ to właśnie one często narażone są na otarcia i odciski po długich godzinach spędzonych w obuwiu wyjściowym. Mogą one powstawać m.in. w wyniku wielogodzinnej wędrówki po górach lub ubierania rzadko noszonych butów na różne uroczystości. Aby umożliwić im odpowiedni odpoczynek w domu, warto m.in. zakupić wygodne oraz stylowe kapcie męskie. Doskonałe propozycje domowych ciap ? wytrzymałych, wygodnych, góralskich oraz tradycyjnych, są dostępne w naszej ofercie. Ciepłe bambosze i przewiewne pantofle oraz klapki to podstawa codziennego komfortu przez cały rok.

Obuwie domowe męskie w wielu odcieniach

Jako doświadczony producent pantofli oferujemy wysokiej jakości kapcie męskie ze skóry naturalnej i ekologicznej. Przygotowaliśmy wiele praktycznych i estetycznych fasonów ciap, a także bamboszy góralskich i tradycyjnych, utrzymanych m.in. w kolorach brązu i czerni. Wygodne oraz wytrzymałe obuwie domowe męskie będzie uniwersalnym i ponadczasowym wyborem i sprawdzi się doskonale zarówno na co dzień, jak i na firmowe czy prywatne wyjazdy. To jednak nie wszystko, ponieważ mamy także kapcie m.in. w modnych odcieniach granatu i beżu. Poza tym dostępne są wszystkie standardowe rozmiary ciap, więc większość mężczyzn może nosić nasze ciepłe, stylowe i wygodne bambosze, klapki męskie oraz inne modele obuwia domowego.

Pantofle męskie - różnorodny asortyment

W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli wytrzymałego domowego obuwia męskiego, a w tym bambosze, a także inne modele góralskie i tradycyjne. Proponujemy m.in. kapcie z zabudowanym wierzchem lub klapki z odkrytymi palcami. Ciapy wyróżniają się stylowymi, ażurowymi wzorami, które pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale też pozwalają skórze oddychać. Dzięki temu pantofle i klapki zapewniają pożądany komfort, szczególnie wiosną i latem, kiedy na zewnątrz panują wysokie temperatury. Wiele wytrzymałych modeli kapci nawiązuje do tradycyjnych, góralskich motywów, dlatego będzie to doskonała propozycja m.in. dla miłośników folkloru oraz intrygujących wzorów.

Uniwersalne obuwie domowe męskie

W naszej ofercie nie brakuje też stonowanej, klasycznej oraz ponadczasowej elegancji. Takie obuwie będzie uniwersalnym wyborem, sprawdzającym się podczas każdej okazji. Mamy także pantofle typowo domowe, przypominające stylowe, wygodne i ciepłe męskie bambosze, chętnie kupowane w okresie zimowym. Wierzymy, że dzięki tak szerokiej ofercie góralskich, tradycyjnych modeli oraz innych produktów, każdy z łatwością znajdzie tu idealne, wytrzymałe oraz wygodne ciapy dla siebie. Nasza firma posiada różnorodny asortyment, który sprawdzi się zarówno dla młodszych, jak i starszych mężczyzn. Pantofle, kapcie, ciapy, bambosze, klapki i pozostałe obuwie domowe męskie to wytrzymałe i wygodne modele góralskie, tradycyjne i nie tylko. Są one gwarancją komfortu w każdych okolicznościach.

Pantofle, kapcie, ciapy, bambosze, klapki - wytrzymałość oraz wygoda

Stylowe, wygodne i zapewniające komfort kapcie męskie góralskie, tradycyjne i nie tylko, doskonale prezentują na stopie, lecz to nie jedyna ich zaleta. Wiemy, jak ważna jest wytrzymałość ciap, dlatego nasze ciepłe bambosze, klapki i inne pantofle wykonujemy z największą precyzją. Możemy się pochwalić tym, że obuwie domowe męskie jest bardzo wytrzymałe i trwałe, co zawdzięcza zastosowaniu dobrych materiałów oraz solidnemu wykonaniu. Dzięki temu nasze modele są świetnym zakupem na wiele lat, który będzie odporny na upływ czasu i uszkodzenia. Takie ciapy, bambosze góralskie i tradycyjne, klapki oraz inne kapcie będą również wyglądać jak nowe i sprawdzą się jako obuwie domowe dla młodszych oraz starszych mężczyzn.

Kapcie stworzone z myślą o użytkownikach

Naszą misją jest tworzenie stylowych, wytrzymałych i wygodnych pantofli, które są mocne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. To właśnie te cechy sprawiają, że nasze ciepłe bambosze, klapki oraz inne kapcie góralskie i tradycyjne świetnie nadają się nawet do intensywnego użytkowania w warunkach domowych. Przy wykonywaniu naszych modeli dbamy o detale wizualne oraz precyzję wykonania, dzięki czemu możemy zapewnić użytkownikom długotrwałą satysfakcję z dokonanego przez nich zakupu.

Dodatkowo za priorytet uznajemy bezpieczeństwo, więc podeszwy w ciapach, klapkach i innych modelach zapobiegają niekontrolowanym poślizgom i zapewniają komfort poruszania się po różnego rodzaju podłożach. To przydaje się w wielu okolicznościach i sprawia, że chodzenie po domu staje się przyjemniejsze. Pantofle są wygodne, wytrzymałe i gwarantują prawdziwy relaks dla stóp. Ciapy nie obcierają, nie uwierają i nie prują się, dlatego są doskonałym wyborem jako domowe obuwie męskie.

Sprawdzony producent pantofli

Naszym atutem jest ponad 20 lat doświadczenia w produkcji pantofli takich jak m.in. ciepłe bambosze, klapki oraz inne kapcie. Warto nam zaufać, ponieważ doskonale znamy tę branżę i wykonujemy trwałe obuwie domowe góralskie oraz tradycyjne i nie tylko. Nasze stylowe, wygodne, a także wytrzymałe propozycje kierujemy tylko do hurtowych nabywców, którzy chcą dostarczać estetyczne i solidne ciapy. Przygotowaliśmy bardzo bogaty i różnorodny asortyment kapci, dlatego można tutaj znaleźć pantofle na wiele okazji. Wierzymy, że każdy mężczyzna dostrzeże wśród naszych propozycji tę idealną dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciepłych bamboszy, klapek i pantofli góralskich oraz tradycyjnych, a także innych modeli. Nasze wytrzymałe obuwie męskie zapewni użytkownikom pożądany komfort i wygodę o każdej porze roku.

PANTOFLE 001

Pantofle męskie

PANTOFLE 002

Pantofle męskie

PANTOFLE 003

Pantofle męskie

PANTOFLE 004

Pantofle męskie

PANTOFLE 005

Pantofle męskie

PANTOFLE 006

Pantofle męskie

PANTOFLE 007

Pantofle męskie

PANTOFLE 008

Pantofle męskie

PANTOFLE 009

Pantofle męskie

PANTOFLE 010

Pantofle męskie

PANTOFLE 011

Pantofle męskie

PANTOFLE 012

Pantofle męskie

«« « 1 2 » »»

główne cechy naszej firmy

Firma

17 LAT

nieprzerwanie działamy w branży

Transport

Produkty

wyrabiane w Polsce

Przewozy

Wzornictwo

i wysoka jakość

Niezawodno??

Hurtowe

zamówienia

masz pytania? zapraszamy do kontaktu!

lub zadzwoŃ do nas +48 501 389 167 lub +48 512 178 230