Adres PL 34-745 Spytkowice 595 A, woj. Małopolskie

skontaktuj się z nami
telefonicznie:

+48 501 389 167 +48 512 178 230

Nasza oferta


Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży i stałemu poszerzaniu oferty, jesteśmy w stanie zaproponować niezwykle zróżnicowany wybór obuwia domowego do zakupu hurtowego. To klapki, bambosze, ciapy i inne modele pantofli. Nasz bogaty asortyment obejmuje solidne, trwałe, wygodne oraz estetyczne kapcie w wersjach dla kobiet i mężczyzn. Produkty cechuje wysoka jakość wykonania, modne wzornictwo i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów hurtowej oferty kapci.

POLSKI PRODUCENT PANTOFLI

Zapewniamy szeroki wybór wygodnych, trwałych i estetycznych klapek, ciap i bamboszy męskich oraz damskich. Obuwie domowe odkryte sprawdzi się do noszenia zarówno latem, jak i zimą. Ponadto asortyment zawiera egzemplarze z ociepleniem. Takie pantofle występują w atrakcyjnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach. Dzięki temu będą stanowić chętnie wybierany dodatek do działalności zajmujących się sprzedażą butów i nie tylko.

Oferta zawierająca pantofle odkryte, kapcie góralskie i inne rodzaje domowego obuwia skierowana jest do nabywców hurtowych, którzy poszukują stylowych, solidnych i komfortowych modeli o klasycznym designie.

SOLIDNIE I ESTETYCZNIE WYKONANE KAPCIE

Nasze klapki, ciapy, bambosze i inne modele cechuje nie tylko estetyczny wygląd, który zawdzięczają przemyślanym projektom oraz starannemu wykonaniu, ale też wyjątkowa trwałość. Wytwarzane są bowiem z wysokiej jakości materiałów – dotyczy to zarówno części zewnętrznej, jak i wewnętrznej, a także podeszwy. Sprawia to, że wszystkie dostępne modele są solidne, trwałe i wygodne. Mogą być użytkowane w rozmaitych warunkach, gdyż zapewnią odpowiedni komfort i będą się estetycznie prezentować przez długi czas.

Zaletą jest również fakt, że kapcie dobrze utrzymują się na stopie i są produkowane głównie z naturalnej skóry. Można u nas nabyć pantofle odkryte i zakryte damskie w rozmiarach od 36 do 41 oraz męskie 41-45 w dowolnej ilości.

HURTOWA SPRZEDAŻ OBUWIA DOMOWEGO

Jako polski producent zapewniamy bogaty wybór solidnych, trwałych i wygodnych kapci góralskich, klapek, bamboszy oraz ciap w rozmaitych kolorach i z estetycznym wzornictwem. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty hurtowej obuwia domowego.


damskie

Szeroka gama damskich produktów

zobacz produkty

męskie

Szeroka gama damskich produktów

zobacz produkty

Nasza oferta

SprawdŸ nasze produkty!

zobacz produkty

Zapewniamy niezwykle szeroki wybór modeli obuwia przeznaczonego przede wszystkim do noszenia w domu. Jako producent pantofli posiadamy w ofercie hurtowej modele damskie, męskie oraz dziecięce, zarówno odkryte, jak i pełne. Zachęcamy więc do sprawdzenia szczegółów asortymentu zawierającego kapcie dla każdego.

Co wyróżnia nasze obuwie domowe?

Nasza oferta jest bardzo szeroka, a ponadto stale wprowadzamy nowe produkty do sprzedaży. Dzięki temu można nabyć w iloœci hurtowej niezwykle stylowe obuwie odkryte bąda zakryte w wybranym wariancie kolorystycznym. Design poszczególnych egzemplarzy jest doœć uniwersalny, przypadną więc do gustu każdemu.

Zaletę produktów stanowi również wysoka jakoœć wykonania z naturalnej skóry i innych specjalnie dobranych materiałów. Dzięki temu kapcie domowe damskie, męskie i dziecięce gustownie się prezentują i są komfortowe. Dostępne są pantofle odkryte i zakryte, które można nosić o dowolnej porze roku.

Kapcie damskie, męskie i dziecięce

Znajdujące się w naszej hurtowni pantofle można nabyć w standardowych rozmiarach. Kapcie damskie dostępne są opcjach od 36 do 41, obuwie domowe męskie od 41 do 45, a także mniejsze modele przeznaczone dla dzieci.

Każda z kategorii zawiera produkty o odmiennej estetyce i w licznych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu przypadną do gustu każdemu użytkownikowi. Można wybrać opcje odkryte, zakryte, w stylu góralskim, z ażurowymi wzorami, haftowanymi aplikacjami i nie tylko. Dostępne są zarówno modele domowe cechujące się gustowną prostotą, jak i przykuwające uwagę niebanalnym wyglądem.

Oferta producenta pantofli

Dzięki temu, że asortyment jest stale poszerzany, warto wybrać naszą hurtownię do zaopatrywania swojej działalnoœci. Zapewniamy szeroki wybór kapci domowych damskich, męskich i dziecięcych, które łączą w sobie estetyczny wygląd z solidnym wykonaniem. Można wybrać pantofle odkryte oraz zakryte w różnych rozmiarach, zachęcamy więc do sprawdzenia wyboru modeli dostępnych w poszczególnych kategoriach hurtowni.

główne cechy naszej firmy

Firma

17 LAT

nieprzerwanie działamy w branży

Transport

Produkty

wyrabiane w Polsce

Przewozy

Wzornictwo

i wysoka jakość

Niezawodność

Hurtowe

zamówienia

masz pytania? zapraszamy do kontaktu!

lub zadzwoŃ do nas +48 501 389 167 lub +48 512 178 230